Wycieczka do Zakątka Odkrywców
w Starym Boryszewie
17.01.2022 - gr. Pszczółki i Motylki


WARSZTATY KREDKOWE


Plan wycieczki

  • Wyjazd z przedszkola - godz. 8.00 - prosimy aby dzieci zjadły w domu śniadanie
  • II śniadanie /kanapki przedszkolne/ - około godz. 9.45
  • Warsztaty kredkowe - około godz. 10.15
  • Obiad - godz. 12.00
  • Powrót do przedszkola - około godz. 16.00
Bardzo prosimy nie zakładać dzieciom kombinezonów, tylko kurtki - nie ma przewidzianych zabaw na świeżym powietrzu. Na wycieczkę bierzemy przedszkolny prowiant, również słodyczowe przekąski są  zbędne. Prosimy dzieciom zapakować jedynie wodę. 
Zgodę na udział dziecka w wycieczce prosimy przesłać do środy 12 stycznia na adres przedszkola : srm@przedszkole217.pl lub skorzystać z wyłożonych druków w holu przedszkola.


Warsztaty kredkowe dają dzieciom możliwość obcowania z niezwykłym światem barw. Młodzi Odkrywcy własnoręcznie wykonują kredki, które zaskakują nie tylko żywymi kolorami, ale także pięknymi zapachami! Spotkanie urozmaici pokaz Zaczarowanego Ołówka, który przeniesie wszystkich w zadziwiający świat magii.


Czas trwania warsztatów: 90 minut. Podczas zajęć wykonujemy reportaż fotograficzny, który później przekazujemy Państwu w formie linku.  Każdy uczestnik pracuje przy indywidualnym stanowisku. Ponadto w czasie zajęć odbywają się pokazy wprowadzające przedszkolaka w daną tematykę oraz rozbudzające ciekawość i odwagę do samodzielnego poznawania świata. źródło  https://zakatekodkrywcow.pl/#warsztaty