Nasze Przedszkole

Otoczenie

Plac zabaw

To wręcz bajkowe miejsce, gdzie nie dochodzą dźwięki okolicznych ulic, a przyroda zachwyca swym pięknem. Każde z dzieci znajdzie na tej dużej przestrzeni swój skrawek do zabawy. Tutaj nie ma nudy. Przyrządy do wspinania, zjeżdżalnia, karuzela, małpi gaj, piaskownica, altanka, bogaty sprzęt przenośny, z którego dzieci chętnie korzystają usprawniając motorykę, sprawia że miejsce to,  każda z grup opuszcza z nadzieją na szybki powrót.

W dodatku czuwa nad nami Święty Józef – Opiekun Rodzin, do którego dzieci biegną na chwilę modlitwy przed zabawą.

Przytulne sale

To atut tego miejsca. Każda z sal jest przestronna i dostosowana do dzieci w wieku przedszkolnym, a dodatkowo posiada drugą osobną salę przeznaczoną na spożywanie posiłków i wykonywanie prac przy stolikach. Dużo sprzętów i zabawek w bogatych dziecięcych kolorach, sprawia że dzieci nie nudzą się i codziennie mogą spędzić czas w innym kąciku tematycznym. Dodatkowo w każdej z grup znajdują się pomoce multimedialne, dzięki którym zajęcia są bogatsze i oddziałują wielozmysłowo na rozwój naszych podopiecznych.

Grupa Motylki

Grupa Pszczółki

Grupa Biedronki

Kaplica

Tutaj przedszkolaki zaglądają, żeby powierzyć Panu Jezusowi obecnemu w Tabernakulum swoje dziecięce troski i sprawy. Robią to szczerze i otwarcie, jak to tylko dzieci potrafią. W tym miejscu uczymy się też słuchać i trwać w ciszy…oraz wpatrywać w piękne oblicze naszej Niebieskiej Mamy obecnej w ołtarzu głównym w ikonie Matki Bożej Częstochowskiej.