Kalendarium wydarzeń

Konkursy przedszkolne

Listopad - Dzień Pluszowego Misia - plastyczny konkurs wewnątrzprzedszkolny - odpowiedzialna p. Marlena
Grudzień - "Najpiękniejszy lampion adwentowy" - plastyczny konkurs wewnątrzprzedszkolny - odpowiedzialna s. Jolanta
Marzec - "Święty Józef Opiekun mojej Rodziny" - odpowiedzialna p. Justyna

Kwiecień - "Wiersze znane i lubiane" - recytatorski konkurs wewnątrzprzedszkolny - odpowiedzialna p. Aneta
Maj - "Moja pieśń/piosenka dla Maryi" - wokalny konkurs wewnątrzprzedszkolny - odpowiedzialna s. Lidia

Drodzy Rodzice, Kochane Przedszkolaki!

Pandemia próbuje pokrzyżować nam plany, ale my się nie damy! W związku z dalszym zamknięciem przedszkola przesuwamy jedynie (nie rezygnujemy!) datę konkursu recytatorskiego. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres przedszkola: srm@przedszkole217.pl do poniedziałku, 12 kwietnia 2021 r. Termin spotkania naszych recytatorów przesuwamy na wtorek, 20 kwietnia 2021 r. (po śniadaniu, około godziny 9.30). Wydrukowaną treść przygotowanego przez dziecko utworu prosimy przynieść w poniedziałek, 19 kwietnia 2021 r.

Tymczasem życzymy radości z gimnastyki głowy i języka:)