Mini piknik rodzinny, spektakl "Psia Wyprawa", dziękczynna Eucharystia za szczęśliwy rok szkolny.

Końcówka czerwca w szkołach i przedszkolach obfituje w różnorodne wydarzenia, akademie, pikniki, festyny, wycieczki.  Tak też było w naszym Przedszkolu. W niedzielę 25 czerwca było gwarniej i radośniej niż co dzień. Licznie zabrani rodzice, dzieci, absolwenci, siostry w wyjątkowy sposób świętowaliśmy zakończenie roku przedszkolnego. Na początku ogród i przedszkolny plac zabaw zamienił się w bajkową przestrzeń za sprawą kilkunastoosobowej grupy  rodziców, którzy wystawili pełen humoru i mądrości spektakl. Następnie w kaplicy domu zakonnego Sióstr Rodziny Maryi, ks. kanonik dr Łukasz Przybylski,  odprawił dziękczynną Mszę św. za Bożą Opatrzność i ogrom łask. Entuzjazm dziecięcej wiary wyrażony śpiewem, wzruszył nie jednego rodzica, a może nawet i samego Ojca w niebie…  Po Eucharystii, rodzinne świętowanie w ogrodzie potrwało jeszcze kilka godzin, były śpiewy, tańce, zabawy i delektowanie się przysmakami z domowej kuchni.  Cieszymy się z tego wspólnie spędzonego czasu.

Rodzicom zaangażowanym w przygotowanie i wystawienie spektaklu bardzo dziękujemy. Byliście genialni!!! Obszerna galeria z tego wydarzenia ukaże się niebawem:)