Rodzice Dzieciom

Spotkanie z lekarzem z Tatą Lenki - 7.06.2022

We wtorkowy poranek dzieci z grupy Pszczółki miały przyjemność gościć Pana doktora - Tatę  Lenki. Pan doktor w bardzo ciekawy sposób opowiedział dzieciom o swojej pracy, o tym jak należy troszczyć się i dbać o swoje zdrowie. Pan doktor zaprezentował akcesoria, którymi posługuje się w swojej  pracy. Dzieci zobaczyły też jak bandażuje się chorą rękę, miały okazję posłuchać bicia swojego serca z wykorzystaniem stetoskopu   Niezwykle ciekawym punktem spotkania była możliwość uczestniczenia w operacji małego pacjenta.    Za bardzo ciekawe zajęcia oraz poświęcony czas serdecznie dziękujemy:)

Zajęcia edukacyjne z Mamą Ani z Motylków

Zajęcia o emocjach z wykorzystaniem zestawu bajkoterapeutycznego o złości autorstwa Marii Maruszczyk, założycielki Gruntownia.pl Centrum Dobrych Szkoleń. Celem prowadzonych zajęć jest poszerzanie umiejętności rozpoznawania uczucia złości oraz poznanie sposobów na radzenie sobie ze złością, w sposób konstruktywny i bezpieczny. Cykl 12 zajęć w oparciu o bajkę "Tajemnica Królowej Szarlotki" autorstwa Marii Maruszczyk pozwoli dzieciom w sposób przystępny nauczyć się rozpoznawać złość u siebie i innych osób oraz poznać metody skutecznego i akceptowalnego wyrażania złości. Niezwykle ważnym elementem zajęć będzie nabywanie umiejętności świadomego uspokajania się.
Pani Magdalenie bardzo dziękujemy za zrealizowanie cyklu zajęć w grupie Motylków i Pszczółek:)

Gr. Motylki - 9.12.2021

Grupa Pszczółki - 7.12.2021