O nas

Jesteśmy Przedszkolem pragnącym stworzyć klimat współpracy i współdziałania całej społeczności przedszkolnej dla zapewnienia naszym wychowankom wszechstronnego rozwoju osobowego w duchu wartości rodzinnych i chrześcijańskich. Wynikające z powyższego zadania dostosowujemy do indywidualnych potrzeb i możliwości rozwojowych dziecka.

Pragniemy:

Przedszkole położone jest w centrum miasta, na terenie zabytkowego pałacyku z oddzielnym wejściem. Plac zabaw wkomponowany jest w uroczy ogród pośród zieleni. Każda grupa ma swoją niezależną salę zabaw, wyposażoną w bogatą bibliotekę, pomoce dydaktyczne, kąciki tematyczne, komputer, sprzęt multimedialny, zestaw filmów i programów edukacyjnych. Sale wyposażone są w sprzęt dostosowany do wieku i potrzeb dzieci. Mamy dwie szatnie, salę gimnastyczną i kuchnię. Specjaliści mają osobny gabinet z własnym wyposażeniem.